Słynny pies Hachiko. Jego historia doprowadza każdego do łez, ponieważ ciężko jest znaleźć taką lojalność nawet wśród ludzi. Hachiko nie jest jedynym przykładem wierności psa. Historia psa z Peru może wzruszyć Ciebie w tym samym stopniu.

foto: optim1stka.ru

Wszystko działo się w mieście Lima, Peru. Pies, który jest bohaterem tej historii zasłużył, aby nakręcono o nim film.

Właściciel został przyjęty do szpitala w ciężkim stanie z powodu koronawirusa i nie mógł wychodzić na spacery. Jego pies znalazł się na ulicy, nikt nie chciał podjąć ryzyka opieki nad nim. Ale pies znalazł szpital, w którym był jego pan i siedział przed wejściem przez kilka dni. Zamierzał czekać, aż jego ukochana osoba wróci.

Personel nie mógł nie zauważyć takiej lojalności.

foto: optim1stka.ru

Zbudowali nawet dla niego budkę, aby pies nie marzł i był karmiony.

Nikt nie wiedział, na kogo dokładnie ten pies czeka, ale wszyscy podziwiali sposób, w jaki się zachowywał. Było oczywiste, że jest to inteligentne i delikatne zwierzę, szkoda by ​​było gdyby zagubił. Lekarze postanowili oddać go w dobre ręce, ponieważ bardzo cierpiał z powodu samotności.

foto: optim1stka.ru

Powiadomiono policję, w celu znalezienia informacji, kto mógł być właścicielem zwierzęcia. Właściciela psa znaleziono dzięki użyciu chipa.

Historia zakończyła się dobrze: właściciel zdążył już dojść do siebie, cieszył się niesamowicie, że jego kochany pies wrócił do domu.

foto: optim1stka.ru

Główne zdjęcie: optim1stka.ru