Mithun jest znanym aktorem w swoim kraju. Zyskał popularność w latach 80 po premierze filmu „Disco Dancer”. Podbił serca milionów widzów, ponieważ był bardzo charyzmatycznym i atrakcyjnym młodym człowiekiem. Przedstawicielki płci przeciwnej były w nim zakochane i marzyły o poślubieniu go. Aktor ma za sobą ponad 350 ról, a nie każdy może pochwalić się taką filmografią. Nadal jest najbardziej rozchwytywanym aktorem na świecie.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że 23 lata temu Mithun dokonał bardzo miłego i szlachetnego czynu, o którym dziś opowiemy.

foto: laykni.com

Mężczyzna był bardzo bogaty i odnosił sukcesy. Oprócz pieniędzy za role otrzymywał dobre dochody ze swojej firmy, którą zajmował się w latach 90. Jest właścicielem sieci hoteli i klubu piłkarskiego. Mimo to pozostał bardzo prostą i sympatyczną osobą.

foto: laykni.com

Życie osobiste Mithuna również jest bardzo udane. Ożenił się z koleżanką z planu – Yogitą, która urodziła mu trójkę dzieci. A 23 lata temu zaopiekowali się inną dziewczyną, którą nazwali Dishani.

foto: laykni.com

Życie dziecka od samego urodzenia nie było zbyt udane. Jej prawdziwi rodzice wrzucili ją do kosza na śmieci. Dziewczyna została znaleziona przez przypadkowych ludzi, którzy zabrali ją do szpitala. Cały kraj mówił o tym wydarzeniu, a Mithun nie stał z boku i zdecydował się adoptować dziecko.

foto: laykni.com

Dziewczyna od razu została przyjęta do rodziny i nigdy nie była im obca. Z wiekiem Dishani stała się silniejsza i zmieniła się w prawdziwą piękność.

foto: laykni.com

Już w młodości zainteresowała się kinem, zawsze była artystyczna. Po szkole wstąpiła na uniwersytet studiując „aktorstwo”. Wróżą jej wspaniałą przyszłość, ponieważ jest bardzo piękna i utalentowana.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Mithun jest bardzo dumny ze swojej córki i wspiera ją we wszystkich przedsięwzięciach.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com