Każdy miał kiedyś pecha w związku: mężczyźni nie starali się pozostać w twoim życiu przez długi czas, woleli latać z kwiatka na kwiatek. Ale są tacy, którzy marzą o długim stabilnym związku, najważniejsze jest ich rozpoznać.

Każdy znak przeżył ten okres w życiu, ale który z nich naprawdę jest w stanie się ustatkować?

Rak

Mężczyźni Raki zakochują się raz na zawsze. Ufają swojej kobiecie do końca i są gotowi dawać pierścionki już w wieku przedszkolnym. Mamo, mam zamiar poślubić tę dziewczynę - to koniec.

Naprawdę starają się o rodzinę, swój dom i ukochaną kobietę obok nich. Oni sami nie dążą do zdrady i nawet o tym nie myślą.

Idealne głowy rodziny którzy wierzą, że dom jest najważniejszy. Dzięki nim staje się pełną fortecą i prawdziwym schronieniem przed przeciwnościami losu.

Idealni ojcowie i mężowie - cierpliwie słuchają, czule pocieszają, wspierają - i nie pomijają nikogo. W każdej trudnej sytuacji są gotowi przyznać się do winy lub części winy, pozostać obok do końca i uważać się odpowiedzialnymi za szczęście ukochanej kobiety.

Nie spierają się o wolność - po prostu nie rozumieją tego czczego gadania, bo przecież wszystko jest w porządku, wszyscy są razem i niech zawsze tak będzie!

Lwy

Ci zarozumiali i dumni mężczyźni są tak skupieni na sobie, że tolerują tylko długi związek. W każdym razie twierdzą, że są absolutnie oddani swojemu partnerowi. Nie potrafią się przyznać, że nie potrafią się rozmieniać na drobne tracąc czas na krótkie związki. Dlatego szukają ideału bardzo długo, wybierając rozważnie i wiele partnerek jest odrzucana z powodu jakiejkolwiek drobnostki.

Nie przyznają się do tego, ale potrafią przejrzeć każdy profil na portalu randkowym, porozmawiać z każdą dziewczyną w klubie i towarzystwie, w środku nie drga nic: taki jest los. Metodycznie wybierają ideał.

Ale kiedy już wybiorą - czują się stale odpowiedzialni za dobro swojej przyjaciółki i żony.

Potrafią kochać tylko siebie, ale wszystkie zewnętrzne oznaki miłości i dobre relacje, które są im znane, będą przestrzegane: kwiaty, prezenty, spacery.

Potrafią walczyć za swoje dzieci, a także kobietę. Najważniejsze, aby odpowiadały jego królewskiemu wizerunkowi, nie zawodziły i zachwycały przyjaciół i znajomych. Żona z wyższej klasy, dzieci z rodowodem – do tego dążą Lwy. Z premedytacją, niezawodnie i stale, ponieważ Lwy uważają rozwód za porażkę.

Panna

Panny póki nie są w związku, nie są gotowe na kompromisy. Sami są wspaniali, ich życie jest doskonale zorganizowane, wszystko jest w porządku w życiu zawodowym, hobby i finansach, Poszukują porządnej dziewczyny. Nie wymagają jednak nadprzyrodzonych cech i umiejętności, najważniejsze jest to żeby naprawdę podobała się im, przyjaciołom i rodzinie.

Znalazłszy tą właśnie jedyną, natychmiast uspokajają się, odprężają i stają się idealnymi mężami.

Wakacje z Panną stają się nieoczekiwaną i ekscytującą przygodą. To z nimi żaden kryzys nie jest straszny: zawsze go odkładają i ukrywają na deszczowy dzień.

Niewiele oczekują od partnera: ścisłego przestrzegania zasad, lojalności i szacunku dla jego pracy.

Dzieci Panny są uwielbiane i rozpieszczane, chcą dla nich jak najlepiej. Ponadto uważają, że ważne jest inwestowanie w ich rozwój i edukację.

Najważniejsze, żeby nie zapomnieć o sobie, swoich marzeniach i twórczych aspiracjach. Nieco przewidywalne Panny mogą się nudzić, jeśli zarazisz się ich brakiem ekscytacji.

Oto idealna trójka mężczyzn. Szkoda, że niema ich wystarczająco dużo dla wszystkich kobiet. Jednak przyzwoici mężczyźni rodzą się pod wszystkimi znakami zodiaku, najważniejsze jest to, aby bardziej ufać własnym oczom i uszom.

Główne zdjęcie: moyzhurnal.com