Nieopisanie piękne! Koniecznie posłuchaj!

Słynny brytyjski kompozytor, autor tekstów i wykonawca piosenek Sting zaprezentował teledysk do piosenki Stolen Car, wykonanej we współpracy z francuską piosenkarką i aktorką Mylène Farmer.

Dla fanów twórczości Stinga piosenka nie jest już nowa. Wcześniej została wydana jako singiel z siódmego studyjnego albumu artysty Sacred Love, wydanego w 2003 roku. Tym razem kompozycja została wykonana w nowy sposób: dodano urocze kobiece wokale i zmieniono aranżację.

Teledysk wyreżyserował znany mistrz filmów reklamowych Bruno Aveillan. On słynie z tego, że jego twórczości można przypisać bardziej artystyczne arcydzieła filmowe niż standardowe promocje reklamowe.

Teledysk jest bardzo wzruszający, opowiada o związku miłosnym. Sting i Mylène wcielają się w role kochanków, którzy spotykaja się od bardzo dawna. Ale cudowne rzeczy, które wydarzyły się między nimi, to najwspanialszy czas, którego nigdy nie zapomną.

Teraz są dojrzałymi kobietą i mężczyzną, ich historia jest pełna pasji na tle pięknej architektury Paryża. Taki teledysk rozbudzi najcieplejsze uczucia i każdy przypomni namiętną miłość w swoim życiu!

Obejrzyj wideo już teraz:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru