Młody człowiek postanowił zabrać zwierzaka ze schroniska. Naprawdę polubił pitbulla o imieniu Lily. Facet natychmiast uzupełnił dokumenty i zabrał psa do domu.

W domu czekała go niespodzianka. I nie jedna. Okazało się, że Lily miała bardzo oryginalny sposób siedzenia. Facet nawet przestraszył się, że ma problemy z łapami i wysłał to zdjęcie do weterynarza!

foto: storyfox.ru

Lekarz tylko się roześmiał i powiedział, że taki sposób siedzenia zdarza się u psów. Lily też śpi bardzo dziwnie - na plecach, a jej łapy są albo wyciągnięte do góry, albo wyciągnięte wzdłuż ciała.

foto: storyfox.ru

Właściciel psa mówi, że ona ma wiele ludzkich nawyków i uważa, że Lily rozumie każde jego słowo. Nagrał tę reakcję, kiedy powiedział, że Lily to dziwny pies.

foto: storyfox.ru

Ponadto w zimnych porach roku Lily stanowczo odmawia wyjścia bez czapki! Jej uszy muszą być w cieple. Kto nauczył tego psa?!

foto: storyfox.ru

Babcia młodego mężczyzny nawet zrobiła na drutach wiele pięknych czapek dla Lily, a ona sama wybiera, którą z nich założy.

foto: storyfox.ru

Niedawno młody człowiek zabrał Lily na treking. Na zdjęciu poniżej pies bada moskitierę. Chłopak musiał nosić ze sobą cały plecak z konserwami, ponieważ Lily nie uznaje innego jedzenia.

foto: storyfox.ru

Właściciela psa najbardziej zaskoczył moment, gdy ta wybredna w jedzeniu piękność z apetytem zjadła krowi placek na łące!

foto: storyfox.ru

W domu długo mył jej zęby i paszczę. Lily patrzyła na niego z wyrzutem przez prawie godzinę.

foto: storyfox.ru

A potem przyjaciele pogodzili się i żyją szczęśliwie. Oto ciekawa historia o psie ze schroniska.

Główne zdjęcie: storyfox.ru