Mieszkaniec kalifornijskiego miasta Palm Springs, jak zwykle to robił, wypuścił psa na spacer po okolicy 4 sierpnia. Przed spacerkiem wykąpał swojego śnieżnobiałego zwierzaka i nie spodziewał się, że po powrocie zobaczy go ... Absolutnie zielonym!

foto: lemurov.net

Na początku był zszokowany i przerażony, ponieważ sierść psa wyglądała absolutnie nienaturalnie. Jakby naciągnięto na niego prawdziwy trawnik z trawą w różnych odcieniach.

Jak później uświadomił sobie użytkownik, który udostępnił tę historię na swoim Twitterze, pies po prostu tarzał się na świeżo skoszonym trawniku. Szampon i jasne ubarwienie psa pomogły wchłonąć trawę w sierść.

foto: lemurov.net

Istnieje również teoria spiskowa, że to nie pies pomalował się o trawę, ale trawa pomalowała psa. Niektórzy uważają, że ogrodnicy oszukują i farbują trawniki, aby wyglądały estetycznie.

Użytkownicy wykazali bezprecedensową aktywność pod postem o tym, co stało się z psem. Niektórzy myślą, że to Photoshop. Ale opinie są zgodne co do jednej: sytuacja okazała się niezwykle zabawna.

Ich wątpliwości zostały rozwiane przez innych hodowców psów, którzy w komentarzach podzielili się podobnymi zdjęciami swoich pupili. Okazuje się, że takie incydenty są powszechne. Aby naprawić zaistniała sytuację, właściciel musi kilkakrotnie wykąpać psa.

Główne zdjęcie: lemurov.net