Czasami stare przestarzałe wnętrze staje się tak znajome, że dosłownie nie podnosi się ręki, aby je przerobić. Wielu boi się wyjść ze swojej strefy komfortu i zmienić otoczenie. Ale niektóre wydarzenia mogą sprawić, że zdecydujesz się na zmianę i tak właśnie stało się z bohaterką tego artykułu - blogerką i fotografem.

foto: lemurov.net

Zwykła dziewczyna mieszkała w swoim domu przez długi czas i była bardzo zadowolona z wnętrza, mimo że było bardzo zniszczone i wyszło z mody kilkadziesiąt lat temu. Z pewnością bohaterka nadal byłaby zadowolona z tego samego mieszkania, ale nagle jej przyjaciele zadzwonili i ostrzegli, że przyjadą z wizytą za tydzień. Znajomi nigdy nie widzieli tego domu, więc właścicielka postanowił go przekształcić.

foto: lemurov.net

Blogerka zabrała się do rzeczy i własnym przykładem udowodniła, że przy pomocy prostych technik i niewielkich inwestycji można zmienić wnętrze niemal nie do poznania. Najpierw gospodyni wyciągnęła wszystkie meble, opróżniając pokój. Następnie dziewczyna zdjęła stare linoleum.

foto: lemurov.net

Najpierw właścicielka domu pomalował ściany na biało, dzięki czemu dom stał się jaśniejszy, bardziej przestronny i przewiewny. Mały kominek został pomalowany w tym samym odcieniu. Dziewczyna zdecydowała się na różową podłogę i dodała trochę bieli, aby rozcieńczyć jaskrawy odcień. W rezultacie podłoga z desek zmieniła kolor na blady róż.

foto: lemurov.net

Ponieważ blogerka wydała niewiele pieniędzy na wykończenie, zdecydowała przeznaczyć pozostałe środki na dekorację wnętrz. Dziewczyna kupiła meble i elementy wystroju: duże proste łóżko, designerską komodę, lustro, lampy, obrazy. W rezultacie pokój, który kiedyś był staromodny i przestarzały, stał się naprawdę udanym projektem, który wielu prawdopodobnie widziało w nowoczesnych sklepach z meblami i akcesoriami.

foto: lemurov.net

Przyjaciele polubili nowoczesny i stylowy dom dziewczyny. I byli bardzo zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że tak fajne wnętrze zostało udekorowane w zaledwie sześć dni i bez żadnej pomocy.

Główne zdjęcie: lemurov.net