Jak znów zakochałam się w tej rasie.

Nigdy nie myślałam, że mogę zawiesić się na filmie o pielęgnacji psów! Tak, teraz jest to dla nas bolesny temat, ponieważ wizyta z naszym zarośniętym psem Chile została przełożona, ale pod tymi filmami były komentarze: „Nie wiem, dlaczego algorytmy podsunęły mi psów, ale nie mogłem się oderwać”.

Jeśli znasz już te dwie koreańskie fryzjerki, przewiń w dół. A jeśli nie, myślę, że będziesz mieć taką samą przyjemność jak ja. A swoje odkrycie zostawię na koniec artykułu.

Pokażę Ci trzy filmy, które zrobiły na mnie największe wrażenie.

Pierwsze dotyczy transformacji sierści. Film nosi tytuł „Kto?”:

Source: youtube.com

Drugie wideo (wszystko zaczęło się od niego) zrobiło na mnie wrażenie masażem, który jest wykonywany psu. To uczucie, jakbyś sam odpoczywał w ciepłej wodzie. Zdradzę Ci sekret, po obejrzeniu go poszedłam i zamiast standardowego czesania masowałam głowę Chile. Myślę, że mu się to podobało. Oto te 10 minut przyjemności:

Source: youtube.com

Na kolejnym filmie można zobaczyć, jak wygłupiają się czworonogie klienci koreańskiego salonu – aż posnęły. Strzyżenie tego szpica również zrobiło na mnie wrażenie, chociaż uważa się, że psów tej rasy generalnie lepiej nie strzyc:

Source: youtube.com

I wreszcie ostatni pudel o niezwykłym „widmowym” zabarwieniu.

Były tam i chow chow, i malamute, i samojed, i bedlington terrier i wspaniały border collie, ale powiem Ci, zainteresowały mnie właśnie pudle.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com