Jasnowidz i tarocista Galina Janko wymienia 5 znaków zodiaku, które gwiazdy pozbawiły zdolności gotowania i sprzątania.

Jeśli dom jest czysty i schludny, wcale nie jest konieczne, aby sama gospodyni brała w tym udział. Zobaczmy, który ze znaków zodiaku nie lubi obowiązków domowych.

Bliźnięta

Znak ten, według własnej opinii, absolutnie nie jest stworzony do prac domowych, gotowania i czyszczenia. Jednak to nie znaczy, że w ich domu panuje bałagan. W końcu najważniejsza jest organizacja procesu i robią oni to bardzo dobrze.

Oczywiście Bliźnięta wolą jeść na mieście, ale jeśli czekają na gości, to uwierzcie mi, stół będzie wypełniony smakołykami. To, jak i kto im w tym pomoże, nie jest absolutnie ważne, ale wynik zostanie osiągnięty na pewno. Bliźnięta są bardzo towarzyskim i otwartym znakiem zodiaku. Zawsze mają gości w domu, więc nie będą miały czego się wstydzić, chociaż sami nie będą szorować podłóg i kroić sałatek.

Wodnik

Jeśli niespodziewanie przyjdziesz odwiedzić Wodnika, najprawdopodobniej znajdziesz bałagan w jego mieszkaniu. Wszędzie będzie leżeć góra brudnych naczyń ... Wodniki nie lubią obowiązków domowych, najczęściej nie umieją gotować. Jeśli mają coś w lodówce, najprawdopodobniej jest to zamówienie z pobliskiej restauracji lub fast food. Jedyne, co mogą zrobić, to podgrzać to, co mają w kuchence mikrofalowej. Jeśli nagle Twoim celem jest zdobycie miłości osoby spod znaku Wodnika, przygotuj pyszną kolację i dodaj romantyzmu do dekoracji stołu. Ten gest nie zostanie zignorowany. Prawdą jest, że ​​jeśli Wodzikowi to wszystko się podoba, najprawdopodobniej następny dzień spędzisz u niego, pomagając w sprzątaniu jego mieszkania.

Baran

Wszystko wiedzą, ale nie chcą nic robić. Podpowiedzą ci, który środek do mycia okien kupić, jakie środki czyszczące są odpowiednie do Twoich mebli, gdzie kupić piękne obrusy i serwetki. Jednak na pewno odmówią ci pomocy w robieniu czegoś w domu. Będą mieli dużo innych spraw i problemów do załatwienia, chętnie będą narzekać na to, że są zajęci lub zmęczeni. Jednak leżąc na kanapie, nadal będą udzielać porad.

Strzelec

Nawet jeśli nie są niczym zajęci, sprzątanie nadal nie jest ich mocną stroną. W domu postarają się zrobić remont w stylu minimalizmu, żeby dzień sprzątania po prostu odkurzyć podłogę. Osoby spod tego znaku potrafią gotować, ale robią to tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Będą próbować delegować zadania, a jeśli to niemożliwe, będą grzebać w kuchni z nutą zmęczenia. Jedzenie będzie pyszne, ale następnego dnia Strzele odmówi powtórzenia tej samej czynności.

Ryby

Ryby kochają dom, rodzinę i gospodarstwo domowe, ale mają własne wyjątkowe rozumienie porządku. Pozorny porządek ich zdaniem to wyraźny bałagan. Mogą sprzątać i gotować tylko wtedy, gdy mają do tego motywację. Często tej motywacji zdecydowanie nie warto się po nich spodziewać, więc jeśli Ryby mieszkają w Twoim domu, staraj się po cichu sprzątać po nich, umieszczając rzeczy tam, gdzie będzie im łatwo je znaleźć. W przeciwnym razie wszystko, co zostało usunięte, ponownie znajdzie się w zupełnie nieodpowiednim miejscu. Nie można ich uczyć ani wzywać do sumienia. Po prostu z uśmiechem przejdą do innego pokoju, pozostawiające tobie przetrawienie w głowie tego, co się stało.

Główne zdjęcie: volkovysk.by