Eksperci oferują zapoznać się z horoskopem pokus. Przedstawiciele znaków zodiaku będą mogli dowiedzieć się o sobie czegoś nowego i przy pomocy tej wiedzy oprzeć się pokusom, które utrudniają im drogę do dostatniego życia.

Baran

Impulsywny i niespokojny Baran raczej nie oprze się pokusie uzyskania silnych emocji i wrażeń. Po prostu nie mogą usiedzieć w miejscu przez długi czas i ciągle gonią za adrenaliną, zapominając o bezpieczeństwie osobistym. Baran często zmienia zainteresowania, nawet jeśli w grę wchodzi ich reputacja i dobrobyt.

Byk

Astrolodzy nazywają główną pokusę Byka miłość do piękna i wyrafinowania. Pyszne jedzenie, wygodny dom, drogie atrybuty luksusowego życia - to wszystko pokusa dla Byka. W pogoni za wygodą Byk czasami zapomina o rozsądnych oszczędnościach, co może niestety wpłynąć na ich sytuację finansową.

Bliźnięta

Bliźnięta są jak zaciekawione dzieciaki, które są wszędzie, gdy dzieje się coś ciekawego. Bliźnięta nieustannie potrzebują tematu do myślenia, więc jest mało prawdopodobne, aby oparły się kolejnej farsie, spróbowały rozwikłać coś tajemniczego, a nawet zaryzykować coś ważnego ze względu na kolejną tajemnicę. W pogoni za pokusą dowiedzenia się wszystkiego i o wszystkim, mogą stać się ofiarami nieżyczliwych osób, którzy skrupulatnie strzegą swoich tajemnic i nie chcą, by zostały publiczne.

Rak

Raki kochają wygodę i przytulność, starając się odtworzyć wokół siebie wyjątkową symfonię odcieni i przedmiotów, które przekształcają przestrzeń. Ich słabość tkwi w eleganckich gadżetach i akcesoriach, które niepostrzeżenie, ale stopniowo odmieniają wnętrze ich domu, ale też wewnętrznie przekształcają Raka. Jednak sekretna pasja do małych rzeczy może powodować zagracenie domu i stagnację energii.

Lew

Sekretną słabością Lwów jest uwaga. Bystrzy i charyzmatyczni przedstawiciele tej konstelacji nie mogą się obejść bez podziwiających ich spojrzeń i komplementów przez długi czas, starają się podkreślić swoją indywidualność, czasem przekraczając dozwolone granice. Ponadto Lwy są chciwe na drogie rzeczy: biżuterię, samochody, stroje, dzieła sztuki.

Panna

Panna raczej nie oprze się pokusie użycia nowej techniki, która pomaga zachować zdrowie i dobry nastrój. W pogoni za idealną sylwetką i silną odpornością Panny mogą zapomnieć o swoim bezpieczeństwie i skorzystać z całkiem szkodliwej diety i nieodpowiedniej dla zdrowia aktywności fizycznej. Panny mogą popadać w skrajności, doprowadzając się do wyczerpania na siłowni lub jedząc tylko ekologicznie czyste warzywa ze swojej letniej działki.

Waga

Waga ma słabość do szczerości i próbuje znaleźć przyjaciół, którzy pasowaliby do ich idei uczciwości. Taka pokusa czasami przeradza się w kłopoty i frustracje, bo szczerych ludzi nie ma tak wielu, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że Waga potrzebuje ideału przyzwoitości, to można sobie wyobrazić stopień ich rozczarowania, gdy znów zostaną oszukani w swoich oczekiwaniach.

Skorpion

Skorpiony uwielbiają intrygi, tajemnice i przygody. Są chciwi wszystkiego, co tajemnicze, często interesują się zapomnianą wiedzą i okultyzmem. Taki sposób życia może powodować nieporozumienia z ludźmi wokół ciebie, a miłość do mistycyzmu nie zawsze idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem. Skorpiony powinny uważać, aby nieumyślnie nie przywołać szczególnie szkodliwego ducha, który zrujnuje ich życie i reputację.

Strzelec

Strzelcy kochają święta i atmosferę nieokiełznanej zabawy. Są gotowi wydawać pieniądze na rozrywkę, nie myśląc o tym, że pieniądze kończą się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Jednak podniecony nastrój pozwala Strzelcowi poczuć przypływ siły do ponownego wykonania niezbędnych rzeczy i obowiązków. Strzelec nie powinien zapominać, że energię można doładowywać w tańszy sposób.

Koziorożec

Koziorożce bardzo nie lubią bałaganu i chaosu. Starają się doprowadzić wszystko i wszystkich do idealnego porządku z ich punktu widzenia, ale zamiłowanie do konserwatyzmu często staje się przeszkodą w komunikacji z bliskimi lub współpracownikami. Ta cecha charakteru jest zarówno słabością, jak i siłą Koziorożców, którą należy opanować i znaleźć niezbędną harmonię, aby osiągnąć szczęście i zapobiec problemom.

Wodnik

Pokusa Wodnika to kreatywność. W pogoni za Muzą mogą zapomnieć o wszystkim, odwracając uwagę od głównego interesu i utrudniając sobie dokończenie czegoś ważnego. Twórcza energia Wodnika dosłownie wylewa się poza krawędź i często trudno jest ją okiełznać, co stwarza im pewne trudności.

Ryby

Ryby muszą znaleźć słuchaczy przygotowanych na długie monologi. Ta pokusa czasami nie wpływa najlepiej na relacje przyjacielskie, rodzinne i biznesowe, ponieważ nie każdy jest gotowy, aby godzinami słuchać skarg Ryb, zmieszanych z ich pomysłami i wnioskami. Ryby uwielbiają oznaki uwagi, obrażają się, gdy osoby wokół nich zapominają pogratulować im nawet drobnego wydarzenia.

Główne zdjęcie: volkovysk.by