Internautów zawsze interesują tematy dotyczące kotków i szczeniąt, a szczególnie opowieści o ich uratowaniu lub wyjściu z niebezpiecznych sytuacji.

Oto jedna ciekawa historia o czymś takim. Malutki kociak nie miał nawet dwóch dni, kiedy znalazł się na ulic. Był tam zupełnie sam. Jednak miał dużo szczęścia. Teraz mały kotek ma dużą rodzinę w postaci trzech dorosłych psów, które go chętnie zaakceptowały.

foto: storyfox.ru

Historia wydarzyła się 1 września. Tego dnia kobieta o imieniu Beth Walden zobaczyła pilną wiadomość, że jest poszukiwany ktoś, kto jest chętny zaopiekować się kotkiem, który urodził się… wczoraj. Mały kotek był znaleziony na ulicy. Beth mieszkała na Florydzie, więc pozytywnie odpowiedziała na tę propozycję. Dlatego następnego dnia razem z córką udała się w drogę.

Wyruszywszy w drogę, najpierw zatrzymali się w sklepie i kupili wszystko, czego potrzebował mały kotek. Na drodze powrotnej nakarmili go na parkingu w pobliżu sklepu. Kobieta i jej córka natychmiast zaopatrzyli się o wszystkie niezbędne rzeczy, aby kociak mógł przeżyć.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Jednak kotek okazał się odważnym zwierzakiem, choć był bardzo malutki. Dzielnie zniósł wszystkie próby. Zjadł tyle, ile mógł umieścić jego mały żołądek. Po prostu umiał odważnie walczyć o przetrwanie.

Mały i niewidomy kotek otrzymał dość niezwykłe imię: Mały Krótkie Spodenki. Cały czas bał się samotności. Ale teraz ma dużą rodzinę.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Kiedy Beth razem z córką i kotkiem na rękach weszła do domu, trzy psy, które tu mieszkały, przybiegli usłyszawszy miauczenie małego kotka. Gospodyni trzymała wszystko pod kontrolą, pilnując aby moment ich znajomości z nowym członkiem przebiegł spokojnie i pomyślnie.

Wszystkie trzy duże psy zareagowały bardzo przyjaźnie na pojawienie się w domu malutkiego kota. Więc Frenchy polizała jego twarz, jednak zrobiła to tak delikatnie i ostrożnie, jakby była jego matką.

Szczególnie podekscytowany wyglądem kota był pies o imieniu Salvador. Podchodził do niego za każdym razem, gdy tylko usłyszał jego miauczenie.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Sama Beth była bardzo zaskoczona widząc, że wszystkie psy odrazu podbiegają do kotka na jego pierwsze wezwanie. Do momentu, gdy otworzyły mu się oczy, zawsze bał się, że zostanie sam, całkiem bez przyjaciół lub bez matki zastępczej. Dlatego Beth zawsze znajdowała się obok niego.

Beth oraz jej córka, a także wszystkie trzy psy postarali się, aby Mały Krótkie Spodenki czuł się zaakceptowany, ciągle dbając o jego biezpieczeństwo.

foto: storyfox.ru

Teraz kotek ma już otwarte oczy. Mały troszeczkę urósł i stawia już swoje pierwsze kroki. Członkowie tej wspaniałej rodziny, wszyscy bez wyjątku są bardzo szczęśliwi! Więc życzymy im powodzenia!

Główne zdjęcie: storyfox.ru