Jennifer Boyle zawsze hodowała koty i konie. Wszyscy żyli razem w zupełnej harmonii jak jedna wielka rodzina. Jednak Jennifer nigdy nie spodziewała się, że konie i koty będą najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie pojawili się Champy i Morris.

Morris był bezpańskim kotem do 9-miesięcznego wieku. Przez całe życie wędrował i nie wiedział, co to znaczy mieć własny dom, rodzinę i przyjaciół. Dlatego, kiedy przyjęli go do rodziny, był początkowo trochę wycofany i mało towarzyski. Kilka dni później Morris spotkał Champy.

foto: storyfox.ru

„Pozwoliłam Morrisowi nocować na werandzie, żeby miał czas na spokojne zamieszkanie w swoim nowym domu. Koń na imię Champi natychmiast zainteresował się swoim nowym sąsiadem i podszedł, żeby się przywitać i zaprzyjaźnić z Morrisem” – mówi Jennifer. „Morris nigdy wcześniej nie widział konia i na początku był trochę nieśmiały. Champi natomiast chce zaprzyjaźnić się z absolutnie każdym, kogo spotka”.

Morris był onieśmielony rozmiarem i wytrwałością Champy. Jednak Champi nadal delikatnie okazywał swoją życzliwość i najlepsze intencje.

foto: storyfox.ru

... aż Morris w końcu się poddał.

„Champy opiekował się Morrisem przez około tydzień, zanim kot przyzwyczaił się i poczuł się bezpiecznie w towarzystwie Champy, a w zamian zaczął okazywać życzliwość” – wyjaśnia kobieta.

Morris i Champy są teraz najlepszymi przyjaciółmi. Ta niesamowita para robi absolutnie wszystko razem! Nawet śpią i chodzą do wodopoju ...

... pasą się razem ...

foto: storyfox.ru

... i oczywiście spacerują.

foto: storyfox.ru

Champy uwielbia, gdy Morris organizuje sobie przejażdżki na jego plecach. Przyjaciele większość czasu spędzają w swoim towarzystwie. Nawet w dni o niesprzyjającej pogodzie zakładają płaszcze przeciwdeszczowe i razem spacerują na świeżym powietrzu.

Pomimo faktu, że Morris początkowo obawiał się ogromnego Champy, jego nowy przyjaciel nauczył go, że prawdziwa przyjaźń nie zależy od kształtu i rozmiaru! Teraz te dwa zwierzęta są nierozłącznymi przyjaciółmi.

„Są najlepszymi przyjaciółmi. I całkowicie sobie ufają” – powiedziała Jennifer Boyle. „Mam cztery konie i dwa koty. Wszyscy dogadują się i żyją ze sobą w zgodzie. Jednak Champy i Morris to prawdziwi przyjaciele”.

Główne zdjęcie: storyfox.ru