Ludzie różnie reagują na obrazę, niektórzy są bardzo agresywni, chcą się zemścić w byle jaki sposób, mogą to zrobić werbalnie lub użyć siły fizycznej – po prostu wdają się w bójkę na pięści. Niektórzy robią z tego żart, nie reagują lub zaprzestają komunikacji, niektórzy w ogóle się nie obrażają. Są też tacy, którzy rzetelnie przygotowują swoją zemstę – gromadzą obrazy przez długi czas, żeby w pewnym momencie wybuchnąć gniewem ze straszliwą siłą tak, że nikt nie pozazdrości ich przeciwnikowi.

Wiele osób nie może tolerować krytyki, ale są znaki zodiaku, które w odpowiedź na nią bardzo mocno zranią cię. Co to za znaki?

Baran

Ci wojownicy, nie będą zwlekać z odpowiedzią na obrazę, cierpliwość nie jest ich mocną stroną, nie będą cię słuchać, potrafią szybko swoją wykorzystać siłę i wojowniczą pasję. Najpierw będą próbowały przywrócić Ci zdrowy rozsądek, ale jeśli to nie pomoże, cała moc ich fizycznej siły spadnie na Ciebie – lepiej nie doprowadzać ich do takiego stanu. Konsekwencje cię nie pocieszą.

Skorpion

Skorpiony to bardzo mściwi ludzie. Jeśli powiesz, że się mylą, szybko opuszczą pokój, w tym momencie już podejmujesz poważne ryzyko. Mężczyźni i kobiety inaczej karzą za przestępstwo, mężczyźni spod znaku Skorpiona będą używać siły, a kobiety będą próbowały zmieszać cię z błotem swoimi wypowiedziami.

Koziorożec

Mają ogromny i urozmaicony arsenał kar za przewinienie, wszystkie wyrafinowane – będą cię systematycznie karać, żebyś na długo to zapamiętał. Osoby spod tego znaku sami przez długi czas pamiętają obrazy i na pewno kiedyś się zemszczą. Mogą zawieść w najtrudniejszym momencie i tym złamać życie swego przeciwnika.

Panna

Osoby spod tego znaku przyniosą ci poważne problemy – długo i uparcie się mszczą. Przez kilka lat mogą, jeśli poważnie cierpieli, nie wybaczyć winowajcy. Nawet jeśli sprawca znajdzie się w trudnej sytuacji, nie ma co liczyć na pomoc i wsparcie. Panny są suche, pragmatyczne i bezwzględne dla swoich przestępców, wierzą, że zawsze i we wszystkim mają rację.

Główne zdjęcie: volkovysk.by