Przeszłość należy zostawić w przeszłości, zgadzasz się? Ale czasami przeszłość w ogóle nie chce tam pozostać. Ludzie, co zawiedli, skrzywdzili, uparcie próbują powrócić. Wydaje się, że musimy się ich pozbyć, usunąć z życia, ale jakoś to nie wychodzi, przynajmniej od razu.

Ale w tym królestwie ciemności są przebłyski światła. Od dawna zauważono, że przedstawiciele niektórych znaków zodiaku mają prawdziwy mistyczny dar.

Wyrzucają wszystkie śmieci ze swojego życia, bez litości, bez szansy na powrót, pozbywają się tych, którzy próbują dostać się do ich życiu z głębin przeszłości.

Może to nie jest poprawne, ale w zamian oszczędza się dodatkowych nerwów.

Pod tym względem na pierwszym miejscu są aż 2 znaki zodiaku - Baran i Bliźnięta. Oczywiste jest, że pod wieloma względami przedstawiciele tych znaków są bardzo inteligentnymi ludźmi. Mają własne poglądy na życie, Baran jest stanowczy, Bliźnięta - wolą bardziej subtelne metody.

Ale łączy ich to, że oboje wolą zostawić tych, którzy ich zawiedli. Oczywiste jest, że każdy może popełnić błąd, ale są błędy i jest coś, czego nie warto wybaczać.

A przedstawiciele tych znaków podzielają ten punkt widzenia. Ale jednocześnie nie wybaczają tym, którzy zdradzili i zawiedli.

Panna to znak zodiaku o podobnej historii. Jedyna różnica polega na tym, że cierpliwości przedstawicieli tego znaku można tylko pozazdrościć.

Panna do ostatniej chwili próbuje uwierzyć w dobro, w przyjaciela, który się właśnie potknął, w ukochaną osobę, która zrozumiała coś źle.. Ale nawet ich cierpliwość prędzej czy później się kończy.

A potem przedstawiciele Panny decydują się porzucić wszystko, spalić mosty za sobą i cokolwiek, żeby uspokoić nerwy. Ogień oczyszcza duszę z wszystkiego negatywnego ...

Po takim odejściu praktycznie nie ma szans na powrót w życie Panny. Tylko nielicznym się to udaje, a nawet wtedy jest to bardzo ograniczone.

Chyba najprostsze podejście w tej kwestii mają Koziorożce. Z nimi albo tak, albo wcale. Nie ma drugiej szansy, łzawych bzdur i innych zbędnych ceremonii.

Koziorożce mogą być trochę ostrzy pod względem przyjaźni, w tym sensie, że nie będą biegać dookoła, aby wytrzeć łzy przyjacielowi w trudnej chwili. Ale Koziorożec będzie tym, który pomoże zaplanować zemstę.

Ale jeśli chodzi o byłych, przyjaciół, czy po prostu znajomych, pozostają one w przeszłości. Koziorożce, jako naprawdę mściwe istoty, robią straszną rzecz - zapominają.

Oczywiście podczas przypadkowego spotkania mogą zamienić kilka słów, skinąć głową, udając, że rozpoznają, mogą nawet uścisnąć dłoń, ale nic więcej.

Główne zdjęcie: google.com