Nie każdy z mężczyzn jest skłonny do ustępstw czy kompromisów. Wielu facetów jest do bólu upartych, do tego stopnia, że próby przeforsowania przez ich wybranki swojego zdania mogą doprowadzić nawet do kłótni. A wiesz co ich łączy? Okazuje się, że gwiazdy! Zdaniem astrologów, mężczyźni urodzeni w trakcie trwania jednego z 5 poniższych znaków zodiaku mają zwiększone predyspozycje do upartości;

KOZIOROŻEC – w porównaniu z innymi typami, które tu opiszemy jest spokojny i bezkonfliktowy. Mimo to, jeśli ma zdanie odmienne niż partnerka, twardo pozostaje przy swoim, a kiedy już się na coś zdecyduje, to ostatecznie. Parafrazując popularne określenie, można powiedzieć, że jest uparty jak kozioł. Oszczędź sobie nerwów i pozwól mu działać po swojemu.

PANNA – Choć mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku są z natury troskliwi i łagodni, są także niezwykle uparci. Jeśli chcesz wyprowadzić swojego partnera z równowagi, po prostu namawiaj go do czegoś,w czym uczestniczyć nie chce. W rzeczywistości mężczyzn spod znaku panny nie ma miejsca na chaos czy niepewność. Pamiętaj, nic nie wskórasz, a może się tylko na ciebie obrazić. Nie warto.

LEW – zgodnie z astrologią cechuje się dużą charyzmą i odwagą, często jest obiektem westchnień Twoich koleżanek. No cóż, gdyby tylko wiedziały, jak uparty potrafi być w domu… jeśli zaczniesz za dużo od niego wymagać, nie łudź się, że Ci tego nie wygarnie. A i tak nie posłucha, bo to przecież on najlepiej wie co i jak ma robić w swoim życiu, żeby odnieść w nim sukces.

WODNIK – z wodnikiem na pewno nie będziesz się w życiu nudziła, to mężczyzna o ogromnej różnorodności zainteresowań oraz hobby, a także niesamowitej pewności siebie, co okazuje chociażby przez niemożność przyznania się do błędu. Wodniki są także święcie przekonani o swojej racji i o tym, że to ich wizja rzeczywistości jest właściwa, dlatego raczej nie masz co się nastawiać,że dużo wskórasz w dyskusji ze znajomym wodnikiem.

BYK – choć na mężczyznach spod tego znaku zodiaku można polegać jak na mało ki, to jednak uważają oni, że najlepiej znają się na większości tematów. Możesz próbować go przekonać, że świat nie jest tak zerojedynkowy jak mu się wydaje, ale od razu zapewniamy Cię, że będzie to droga przez mękę. Byki nie zmieniają zdania praktycznie nigdy, tak więc nie prowokuj kłótni, jeśli nie jesteś absolutnie pewna, że masz rację.

Główne zdjęcie: google.com