Mówi się, że im starszy jest człowiek, tym trudniej, aby cokolwiek mogło zmienić się w jego życiu. Ale jeśli pragniesz tego ponad wszystko, absolutnie wszystko jest możliwe. A historia bohaterki dzisiejszego wpisu nam to udowodni.

Kobieta ma na imię Betty. Urodziła się i wychowała w Nowym Orleanie.

Betty jest muzykiem, przez większość swojego życia pracowała jako nauczycielka muzyki. Teraz kobieta przeszła na emeryturę, lecz nadal pracuje, ponieważ szaleńczo kocha swoją pracę, czyli to zajęcie, którym zajmuje się przez całe życie. Chodzi o muzykę i nauczyczanie muzyki innych. Obecnie Betty jest dyrektorką liceum muzycznego.

Betty mówi, że przez ostatnie lata nie prowadzi zbyt aktywny styl życia, więc z wiekiem wystąpiła u niej znaczna nadwaga.

Z tego powodu kobieta zaczęła chorować na zapalenie stawów, zaczął się rozwijać artretyzm. Musiała nawet zdecydować się na operację wymiany stawu biodrowego. To właśnie kontuzja zapoczątkowała u niej te dolegliwości.

Stan zdrowia Betty pogorszył się, a jej wygląd wcale nie był zdrowy. Wtedy kobieta w końcu postanowiła schudnąć. Betty przez kilka lat chudła pod okiem specjalistów i zrzuciła 58 kg. Więc jej sylwetka wróciła do normy. Ale zdała sobie sprawę, że nadal wygląda jak babcia.

foto: google

Betty ma naturalny jasnobrązowy kolor włosów. Tego koloru włosów ona nie zmieniła, lecz z biegiem czasu po prostu zaczęła malować siwe włosy wracając do naturalnego koloru swoich włosów.

W swoje 70. urodziny Betty postanowiła korzystać z usług profesjonalnej stylistki. Chciała więc, by stylistka pomogła jej stworzyć wizerunek starszej kobiety, która ma wyglądać elegancko. W końcu Betty nadal pracowała, a to znaczy, że przebywała w dużych skupiskach ludności.

foto: google

Tak więc Betty udało się dostać na program transformacji, w którym specjalista Christopher dokonał cudu – przemienił starszą kobietę w zadbaną i piękną panią.

foto: google

Rezultat zadziwił kobietę tak bardzo, że była całkowicie zachwycona swoim odbiciem w lustrze.

Nawiasem mówiąc, szczegóły dotyczące zmian nie były wcześniej omówione, więc Betty musiała po prostu zaufać Christopherowi.

Stylista zmienił wygląd fryzurę kobiety, skracając długość jej włosów. Betty miała naturalnie kręcone włosy, więc nie będzie miała żadnego problemu z ułożeniem ich.

Okazało się, że kolor blond okazał się bardzo naturalny dla Betty. Ten kolor włosów bardzo jej pasuje.

foto: google

foto: google

Kobieta dosłownie odmłodziła się makijażem. Teraz wygląda o kilka, a nawet kilkanaście lat młodsza.

Kobieta zauważa, że stylistka odgadła jej myśli i zrobiła wszystko tak, jak ona sobie tego życzyła.

foto: google

Kiedy mąż Betty ją zobaczył, to nie mógł ukryć swojej radości – żona stała się jeszcze piękniejsza i młodsza.

foto: google

foto: google

foto: google

Tuż w programie Betty postanowiła zrobić przyjemność Christopherowi. Więc jako wyraz wdzięczności zadedykowała mu swoje muzyczne wystąpienie.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com