Niektórzy ludzie zrywają relacje zupełnie nieoczekiwanie – bez żadnych wstępnych sygnałów, bez ostrzeżenia, często nawet bez wyjaśnienia powodów. Po prostu znikają z życia swojego partnera lub partnerki. Bez skrupułów, bez wyrzutów sumienia palą za sobą mosty i zaczynają wszystko od nowa. Warto uważać na te znaki zodiaku i pomyśleć wielokrotnie, zanim zaczniesz z nimi relacje.

Baran

Baran jest bardzo emocjonalny i impulsywny. Bardzo łatwo jest go obrazić i zdenerwować. Osoby spod tego znaku są obraźliwe, zbyt wrażliwe i stosują podwójne standardy, charakteryzują się dużą zmiennością. Ich miłość szybko i łatwo zmienia się w nienawiść lub obojętność. Nie zdziw się, jeśli pewnego dnia Baran po prostu zdecyduje, że już cię nie kocha i odejdzie. Dla nich najważniejsze jest dobre samopoczucie. Na pewno nie będą przejmować się losem byłego partnera czy partnerki i martwić się o jego lub jej uczucia.

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku bardzo szybko się nudzą. Potrzebują mocnych wrażeń, inaczej ich miłość umiera w mgnieniu oka. Bliźnięta kochają zmiany. Często opuszczają partnera, kiedy on najmniej się tego spodziewają. Trudno to zrozumieć, po prostu tacy są Bliźnięta – kapryśne i chaotyczne. W życiu kierują się impulsami, intuicją lub rzucają monetą. Kochają dzisiaj, ale nie wiadomo, czy będą kochać jutro. Taka jest typowa postawa osób spod znaku Bliźniąt. Mogą skończyć związek niezapowiedzianie w najmniej oczekiwanym momencie. Nigdy nie wiesz, co przychodzi im do głowy. Bliźnięta specjalizuje się w łamaniu serc.

Lew

Lwy są odważne, bezkompromisowe i wiedzą, czego chcą. Nie mają problemu z szybkim podejmowaniem decyzji. Osoby urodzone pod tym znakiem są podatne na nagłe zakończenie relacji. Lwy są atrakcyjne i despotyczne. Odejdą bez mrugnięcia okiem, jeśli coś pójdzie nie tak. Ci ludzie nigdy nie dają drugiej szansy. Nie mają zwyczaju poświęcać się ani udawać, że wszystko jest w porządku. Szanują siebie i swój czas. Na pewno nie utkną w związku bez uczuć, które ich zadowoliłyby.

Wodnik

Wodniki są bardzo skryte, zachowują dystans i żyją we własnym świecie. Osoby spod tego znaku są samolubne i ignorują uczucia innych. Mogą nawet bez wyjaśnień wyprowadzić się z domu pod nieobecność partnera. Zawsze robią to, co uważają za najlepsze dla siebie. Nie widzą powodu, aby pytać o czyjeś zdanie lub omawiać swoje decyzje z kimkolwiek.

Główne zdjęcie: google.com