Rene Bessera wyjrzała wcześnie rano przez okno i zobaczyła marznącą kotkę i kocięta. Dziewczyna nie podeszła do nich, nie chciała ich odstraszyć. Kotka był czujny i nie pozwolała nikomu zbliżyć się do niej.

foto: mimimetr.me

Rene zbudowała dla nich dom, w którym zostawiła trochę jedzenia. Obserwują zwierzęta, zdała sobie sprawę, że przyjchodziły tam ogrzać się całą rodziną.

Pewnego dnia zobaczyła, że jeden kotek zmarł. Następnie Rene i jej chłopak Nathaniel postanowili złapać kotkę i kocięta, aby je uratować.

Matka kotka była bardzo nieśmiała, nie mogli jej złapać, ale para zabrała kocięta. Przez kilka miesięcy opiekowali się dziećmi, po czym znaleźli dla nich nowych właścicieli. Przez cały ten czas dziewczyna czekała na powrót matki.

foto: mimimetr.me

Wreszcie jesienią kotka wróciła. Przez kilka miesięcy karmili ją z daleka. Pewnego razu, podczas obfitych opadów śniegu, Nathaniel usłyszał hałas na ulicy i zobaczył tę samą kotkę.

Facet otworzył okno, zmarznięta uciekinierka sama wskoczyła do domu. Na początku była zdenerwowana, ale potem trochę się uspokoiła.

foto: mimimetr.me

Kiedy chłopak zadzwonił do Rene, była podekscytowana i pospieszyła się do domu. Kotka natychmiast ją rozpoznała.

foto: mimimetr.me

Rene i Nathaniel chcą zatrzymać uciekinierkę. Martwią się tylko, czy zaprzyjaźni się z psem Hugo. Ale para jest gotowa zrobić wszystko, aby kotek już nie zamarzał.

Główne zdjęcie: mimimetr.me