Byki uwielbiają, gdy wokół nich dzieje się wiele wydarzeń. Nie tolerują nudy i stagnacji. Zawsze są gotowi zaangażować się w każde przedsięwzięcie. Często sami prowokują innych i szukają konfrontacji. Czerpią przyjemność i satysfakcję z rywalizacji. To są poszukiwacze przygód, którzy zawsze są za jakimkolwiek zamieszaniem. Inicjując konflikt, z zainteresowaniem obserwują, co się dzieje i czekają na odpowiedni moment, aby zainterweniować. Zawsze myślą o sobie jako o autorytecie. Chcą być podziwiani i doceniani. Uwielbiają komplementy i potrzebują ich jak ryby wodę. Wydają się być bardzo pewni siebie, w rzeczywistości jednak nie mogą obejść się bez aprobaty innych. Są gotowi zrobić wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę. Muszą czuć, że są w centrum uwagi i chcą być najważniejsi. Nie powstrzymają się przed niczym, aby osiągnąć ten cel. Byk przyciąga uwagę nie tylko swoim zachowaniem, ale także wyglądem. Preferuje odważne ubrania w odważnych kolorach. Ich ulubione kolory to ognista czerwień, a także czerń i granat.

Bliżnieta zwraca na siebie uwagę nawet chaotycznym stylem życia. Są strasznie zdezorganizowani i widać to na pierwszy rzut oka. Mówią dużo, a jednocześnie w ogóle nie zwracają uwagi na pozycje i stopnie. Uwielbiają plotkować i często fantazjują. Często rozmawiają tylko po to, by porozmawiać. Dużo żartują i w większości im się to udaje, bo mają świetne poczucie humoru. Prawie zawsze robią to, co chcą i na ogół nie widzą większości problemów wokół siebie. Inni bardzo często mają wrażenie, że Bliźnięta w ogóle nie dbają o opinie innych. Jednak w głębi duszy czerpią satysfakcję z zainteresowania, które wzbudzają. Z drugiej strony brak uwagi innych nie dotyka ich tak bardzo, jak Byka. Kochają ludzi i próżność, ale dobrze czują się też sami. Zawsze, gdy jest okazja, by się wykazać, robią to. Jeśli nie jest to możliwe, zajmuja się sobą. Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt uwielbiają się popisywać, obstawiać zakłady i podejmować wyzwania. Jedną z ich ulubionych rzeczy jest obstawianie najdziwniejszych i najbardziej irracjonalnych rzeczy. Oczywiście zazwyczaj wygrywają.

Lew to urodzony lider, przywódca i zwycięzca. Najlepiej czuje się w świecie reflektorów, kiedy wszystkie oczy są skierowane na niego. Takie osobowości są często interesujące. A jego wiedza i umiejętności powodują, że ludzie patrzą na niego z szacunkiem i podziwem. Na co dzień Lew jest spokojny i rozsądny. Może też być bezkompromisowy i agresywny, jeśli jest ku temu powód. Wie, czego chce i będzie walczył bez względu na wszystko. Nie dba o opinie większości, ale są ludzie, których opinia jest dla niego ważna. Lew bardzo dba o to, aby nic nie zaszkodziło jego autorytetowi i pozytywnemu wizerunkowi. Ma swoje własne zasady, własny kodeks etyczny i żelazny charakter. Lew jest z tego bardzo dumny i cieszy się, gdy ktoś to zauważa i docenia. Uwielbia być chwalony, ale tylko za prawdziwe osiągnięcia.

Skorpiony to najbardziej wyrazisty znak zodiaku. Bardzo emocjonalny. Kocha na zabój i może zabić z zazdrości. Niszczy wrogów bez mrugnięcia okiem i śmiało idzie własną drogą, bez względu na konsekwencje. Iść po trupach do celu to nie tylko motto, ale także codzinność. Skorpion domaga się niepohamowanego oddania i szacunku. Bardzo łatwo jest go zranić lub obrazić. W towarzystwie dużo mówi. Z reguły o sobie, swoich przekonaniach i doświadczeniach.

Strzelec to najbardziej towarzyski znak zodiaku. Kocha ludzi i nie może bez nich żyć. Zawsze gotowy na poznanie nowych ludzi. Nie może siedzieć w jednym miejscu, a tym bardziej milczeć. Tym bardziej samotnie. Przez całe życie szukał przygód i wyzwań.

Główne zdjęcie: google.com