Dredy to fryzura z długą historią, jednak dla większości z nas to tylko skołtunione włosy. Aby mieć coś podobnego na głowie, wystarczy przestać czesać włosy przez rok czasu lub dwa.

foto: laykni.com

Jednak te dredy, które najczęściej spotykamy, nie są wykonane przez naturę, a przez mistrzów. Dredy są robione za pomocą specjalnego haczyka, jeśli chodzi o czas to może to zająć nawet kilka pełnych dni roboczych. Ale ci, którzy podejmują taki krok, mówią, że wynik jest tego wart.

foto: laykni.com

Młody chłopak z USA zaplatał dredy jeszcze jako nastolatek. Fryzura tak mu się spodobała, że ​​jako dorosły mężczyzna nie spieszył się aby z nią się rozstać. W sumie chodził z dredami przez 11 lat i w tym czasie urosły mu do ​​pasa. Jednak w pewnym momencie chłopak zdał sobie sprawę, że nadszedł czas, aby coś zmienić i postanowił zacząć od nowej fryzury.

foto: laykni.com

Na samym początku chłopak poprosił swoją dziewczynę, aby obcięła mu dredy, ale okazało się, że nie jest to takie proste. Włosy były tak splątane, że zwykłymi nożyczkami po prostu nie można było tego zrobić.

Wtedy postanowiono zwrócić się do specjalistów. Fryzjer szybko wymyślił, jak pokonać te „potwory”. Całkowita waga dredów wyniosła 1 kilogram.

foto: laykni.com

Kiedy nasz bohater zobaczył siebie „odnowionego”, dosłownie nie rozpoznał swojego odbicia. Wcześniej, ze względu na jego niezwykłą fryzurę, niektórzy ludzie mieli na jego temat błędne wrażenie. Ale teraz z lustra uśmiechał się do nich przystojny mężczyzna.

foto: laykni.com

Internauci zauważyli, że chłopak stał się naprawdę przystojnym mężczyzną, a teraz jego dziewczyna będzie musiała go ukryć przed fankami, które się pojawiły.

Główne zdjęcie: laykni.com