Zimowa zabawa to radość zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Kiedy jeszcze będziesz wspominał, jak to było samemu grać w śnieżki, lepić bałwana lubzheżdzać z górki?

A poza tym jest z kim podzielić się swoim doświadczeniem, jak uniknąć kontuzji. Na TikTok opublikowano poruszający film, w którym tata próbuje nauczyć syna, jak zrobić śnieżnego anioła na śniegu. Blake Bohachek i jego rodzina przybyli ze słonecznego St. George do Minnesoty, a zimowa gra była wspaniałym sposobem na tworzenie pozytywnych wspomnień.

Po ukończeniu szkolenia teoretycznego ojciec ostrożnie kładzie dziecko na śniegu, ale, niestety, synek zrozumiał instrukcje ojca na swój sposób. Zamiast przesuwać ręce od biodra do barku, chłopak postanowił podnieść je z ziemi w powietrze.

Ale tata się nie poddał i raz po raz próbował przekazać dziecku istotę zadania. Proces ten szczególnie bawił matkę, która w rzeczywistości była autorką wideo, kobieta filmowała swoich mężczyzn z okna. Nawiasem mówiąc, wideo zakończyło się bez pokazania, czy chłopcu udało się wykonać sztuczkę.

Source: youtube.com

W tej chwili publikację obejrzało ponad osiemnaście milionów użytkowników. Wiele komentarzy wskazywało na solidarność rodziców w trudnej kwestii interakcji między ojcami a dziećmi. Mimo to większość komentatorów zauważyła, że ​​cierpliwy i wytrwały Blake jest wspaniałym tatą.

Główne zdjęcie: lemurov.net