Zwykła dziewczyna z prowincji, dzięki własnym staraniom i wsparciu swoich subskrybentów, przeistoczyła się w niesamowitą piękność o wyglądzie modelki. Przemiana dziewczyny została doceniona przez miliony użytkowników mediów społecznościowych.

Dziewczyna, której udało się dokonać takiej przemiany w swoim wyglądzie, nazywa się Emilia Danilevskaya. Emilia od ponad ośmiu lat aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie ma ponad 800 tysięcy subskrybentów. Na swoim blogu dziewczyna dzieli się wydarzeniami ze swojego życia, a także porusza aktualne tematy ze świata show-biznesu, mody i urody.

foto: lemurov.net

Teraz Emilia jest atrakcyjną i pewną siebie dziewczyną, odnoszącą sukcesy. Ale nie zawsze tak było. Kilka lat temu Danilevskaya była bardzo niepewna siebie, a głównym powodem braku samoakceptacji dziewczyny była jej nadwaga. W wieku 13 lat Emilia ważyła około 73 kilogramów, przez co dziewczyna była często krytykowana przez rówieśników, a sama Emilia nie mogła spokojnie spojrzeć w lustro. Jednak dzięki swoim subskrybentom dziewczyna wzięła się w garść i postanowiła udowodnić sobie i innym, że potrafi wyglądać atrakcyjnie. Teraz już nikt nie ma co do tego wątpliwości.

foto: lemurov.net

Pół roku temu Emilia przeprowadziła się z rodzinnego Czelabińska do stolicy i zaczęła jeszcze aktywniej prowadzić bloga. Oprócz swojego bloga na YouTube, postanowiła rozwijać się na platformie TikTok. Emilia opublikowała tam filmik na popularny temat: użytkownicy porównują swoje zdjęcia z przeszłości ze zdjęciami z teraźniejszości. Niesamowita zmiana Emilii została doceniona przez miliony internautów. Wydaje się, że Emilia miała najbardziej efektowny i imponujący filmik.

W ciągu zaledwie kilku dni filmik dziewczyny zgromadził ponad trzy miliony wyświetleń. Zapewne przykład Emilii da nadzieję i motywację innym nastolatkom, które jeszcze nie potrafią zaakceptować swojego wyglądu i boją się zmian.

Główne zdjęcie: lemurov.net