Nowe rzeczy, nawet te drobne, zawsze sprawiają radość, a przynajmniej poprawiają nastrój. Jeśli robi się je własnoręcznie, to ma się też poczucie głębokiej satysfakcji z wykonanej pracy. Użytkowniczka dzieli się swoim doświadczeniem na pikabu, jak za jedyne 19 dolarów zmieniła swoją nudną starą kuchnię.

Bez dwóch zdań - co może być lepszego do twórczych eksperymentów niż stare meble? Tylko nudne meble! Kobieta wyjaśniła, że kuchnia była tymczasowa i kosztowała ją około 40 dolarów. Ale, jak mówi przysłowie, nic nie jest bardziej trwałe niż tymczasowe... W domu był jeszcze przeprowadzany remont i nie było sensu kupować nowych mebli do kuchni.

foto: lemurov.net

Wiemy jednak, jak wiele czasu kobieta poświęca na przygotowywanie posiłków dla rodziny i jak ważne jest, aby czuła się komfortowo.

foto: lemurov.net

Mając gorączkę, pani domu zdała sobie sprawę, że trzeba coś pilnie zmienić. Kilka filmików obejrzanych na YouTube i chęć zmiany doprowadziły do tego wspaniałego rezultatu:

foto: lemurov.net

Odnowienie mebli zajęło jej kilka godzin, przy czym zaznaczyła, że nie jest szczególnie zręczna w posługiwaniu się pędzlem i farbą.

W sumie malowanie kosztowało ją 19 dolarów. Kwota ta obejmuje koszt wałka malarskiego, pędzla, dwóch puszek farby akrylowej, z których jedna była prawie pełna, puszki złotej farby oraz puszki lakieru.

foto: lemurov.net

Postanowiono również powiększyć kuchnię o trzy używane szafki wiszące, kupione w Internecie, ale nie są w tej kwocie.

Właścicielka kuchni nie żałuje swojego eksperymentu. Była przygotowana na to, że jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem, będzie musiała kupić nową kuchnię wcześniej niż zaplanowała na samym początku. Ponieważ wynik jest całkiem niezły, już myśli o kolejnych zmianach.

Główne zdjęcie: lemurov.net