Naprawy zwykle wiążą się z ogromnymi wydatkami. Ale czasami sprawy nie idą zgodnie z planem. Ten człowiek, który remontując własny dom, znalazł torbę wypchaną pieniędzmi. Więcej o tej niezwykłej historii w nowym artykule.

foto: lemurov.net

Małżeństwo z Ameryki zainwestowało w zakup domu, o którym od dawna marzyli mąż i żona. Teraz mieszkaniec amerykańskiego miasta Cleveland w stanie Ohio rozumie, że nie wydał na próżno, ponieważ otrzymał dobry cashback.

foto: lemurov.net

Prace remontowe rozpoczęły się od piwnicy i tam odkryto starą torbę, w której ukryto około 50 tysięcy dolarów. Lucky wspomina: „Wyciągnąłem ją na zewnątrz i zadzwoniłem do żony. W środku było coś, ale nie ciężkie, jak monety lub sztabki złota.”

foto: lemurov.net

Na zewnątrz odkrył, że w torbie ukryto ogromną sumę pieniędzy. Drugą podobną torbę znalazł niedaleko w piwnicy.

foto: lemurov.net

Oprócz banknotów w środku znajdowała się gazeta „Cleveland Plain Dealer” z 25 marca 1951 roku. Jednak nawet ona nie pomogła odgadnąć, skąd w zakupionym domu wzięła się tak duża kwota.

foto: lemurov.net

Zgodnie z amerykańskim prawem, rodzina ma pełne prawo rozporządzać tymi pieniędzmi według własnego uznania. Para zdecydowała, że ​​z ich pomocą zamkną kredyt hipoteczny.

Główne zdjęcie: lemurov.net