Ta smutna i jednocześnie wzruszająca historia przydarzyła się młodemu mężczyźnie, który trzymał dwa koty. Scott Wells miał dwa koty, jeden o imieniu Bear, a drugi Ted. Sierściuchy dorastały razem, były najlepszymi przyjaciółmi, które robiły wszystko razem.

foto: domuspexa.ru

Bear i Ted bardzo lubiły spacerować, ale pewnego dnia jeden z kotów nie wrócił do domu. Scott od razu wiedział, że stało się coś złego, kiedy tylko Ted wrócił wieczorem do domu, a Bear nie było z nim. Poczuł, że stało się coś strasznego. Ubrał się i poszedł na poszukiwanie swojego zwierzaka. Scott znalazł kota niedaleko domu, leżał na drodze. W domu pozostało więc tylko jedno zwierzę. Właściciel bardzo martwił się utratą Bear.

foto: domuspexa.ru

Dwa tygodnie po incydencie Ted poszedł na kolejny spacer i wrócił późnym popołudniem. Na obroży kota był kawałek papieru, który okazał się być notatką. Scott otworzył go i przeczytał:

„Drogi gospodarzu! Mieszkam obok Ciebie, pod numerem 5. Bardzo kocham Twoje koty. Zaprzyjaźniłyśmy się z nimi, ponieważ odwiedzają mnie codziennie od wielu miesięcy. Ale przez ostatnie dwa tygodnie tylko jeden z twoich zwierzaków zaczął do mnie przychodzić, a największy zniknął. Bardzo się o niego martwię”.

Oczywiście ten list poruszył mężczyznę, nie mógł się powstrzymać i zaczął płakać. Okazało się, że przez cały ten czas jego koty chodziły do ​​sąsiada, a nie biegały po ulicach. Scott uspokoił się i napisał w odpowiedzi list, w którym opowiedział o tym, co się stało. Właściciel napisał też, że cieszy się, że Bear ma nie jedną osobę, która go kocha, ale dwie. I podziękował za to kobiecie. Do obroży kota przyczepił notatkę i rano poszedł do dobrej sąsiadki.

foto: domuspexa.ru

W ten sposób rozpoczęła się między nimi korespondencja. Wymienili się adresami e-mail, na które przesyłali sobie nawzajem zdjęcia kotów, dzięki czemu udało im się przeżyć stratę. Ponadto sąsiadka i Scott stali się prawdziwymi korespondencyjnymi kumplami. Wszystko skończyło się na tym, że mężczyzna i sąsiadka, która okazała się młodą dziewczyną, spotkali się. I pomimo tego, że ich pierwsze spotkanie nie było romantyczne, ponieważ spotkali się w miejscu, w którym pochowano Bear, ale się spotkaki. A Bear, nawet nie będąc na tym świecie, był w stanie wykonać ogromną pracę - połączyć dwoje nieznajomych, którzy potrzebowali tego bardziej niż kiedykolwiek.

Główne zdjęcie: domuspexa.ru