Kobieta przygarnęła kotkę, która kilka dni później urodziła kocięta. Najbardziej ucieszyła się z tego jej sunia, która przyjęła rolę opiekunki i zajmowała się maluchami.

Bezdomna kotka z zaokrąglonym brzuchem została znaleziona na ulicach hrabstwa Arlington w Stanach Zjednoczonych. Życzliwi ludzie przywieźli ciężarną kotkę do schroniska, gdzie została przyjęta i szybko znaleziono dla niej dom tymczasowy. Okazało się, że kotka jest bardzo czuła i delikatna, mimo że przez wiele lat mieszkała na ulicy...

foto: petpop.cc

Kotka szybko przyzwyczaiła się do nowego otoczenia i swojej opiekunki, zaprzyjaźniła się z jej psem o imieniu Kona. Według kobiety, sunia uwielbia koty i bardzo lubi kocięta. Kobieta również znalazła ją na ulicy, kiedy Kona urodziła małe szczeniaki. Kiedy zatem kotka urodziła potomstwo, Kona dowiedziała się o tym jako pierwsza.

foto: petpop.cc

Kotka urodziła sześć uroczych kociąt i natychmiast zaczęła się nimi opiekować, pilnując ich. Kona również była zachwycona z pojawienia się kociąt i z ciekawością zaglądała do kociego legowiska. Była zadowolona i merdała radośnie ogonem za każdym razem, gdy wchodziła do pokoju, w którym były kocięta.

foto: petpop.cc

W miarę upływu czasu Kona zaczęła zbliżać się do kociąt i spędzać w ich pobliżu coraz więcej czasu. Kotka stale obserwowała Konę i początkowo niechętnie pozwalała sunie się do nich zbliżać. Ale kiedy kocięta trochę podrosły, Kona w końcu zaczęła się z nimi bawić - jej szczęście było przeogromne!

foto: petpop.cc

Kona bardzo odpowiedzialnie podjęła się roli opiekunki. Jest bardzo cierpliwa i delikatna w stosunku do kociąt - opiekuje się nimi, myje, a jednocześnie uczy je socjalizacji. Kiedy kocięta podrosną, znajdą dla nich stałe domy - a Kona będzie czekać na kolejne maluchy, którymi będzie się opiekować!

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: petpop.cc