Każdy kto ma w domu kota lub kotkę zna tę nieodpartą chęć pogłaskania swojego pupila. Są tak urocze, mięciutkie, puszyste i zabawne, że po prostu chce się je ciągle przytulać!

Rzadko jednak w takich przypadkach pytamy o zdanie zwierzaka.

I tu jest zagwozdka: w większości przypadków nasze zwierzaki są niezadowolone z nadmiernej i niespodziewanej uwagi. Nietrudno to zrozumieć: ważny kot właśnie się najadł i teraz nie może się doczekać sjesty.

Właśnie znalazł wygodną miejscówkę i zaczął drzemać, gdy nagle ten dwunożny człowiek przychodzi, chwyta bezceremonialnie i zaczyna ściskać! Każdy może się tutaj wkurzyć! Ale ludzie się tym nie przejmują, bo kochają swoje zwierzaki i czasem tak bardzo chcą je przytulić!

Należy zaznaczyć, że czasami zdarzają się wyjątki.

Wystarczy spojrzeć na bohatera tego filmiku! Ten biały piękniś wyraźnie uwielbia swoją właścicielkę tak samo jak ona jego. Spójrzcie tylko jak kotek reaguje na pocałunek swojej mamy! To takie urocze!

Widać, że kot jest ogromnie szczęśliwy, że jest blisko swojej właścicielki, mruczy z przyjemnością i cieszy się każdą sekundą spędzoną z nią! Podczas gdy dziewczyna całuje kota, ten miauczy. Z pewnością w swoim kocim języku mówi, że też ją kocha!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leprechaun.land