Przenigdy nie posiadałam psa z rasy husky, lecz przez innych ludzi wysłuchałam na ich temat mnóstwo złych opinii i (jak zawsze) wywnioskowałam, iż są to brednie. Zajmowałam się kiedyś owczarkiem niemieckim, amstaffem, dobermanem i ani jeden z tych psów nigdy nie przejawiał agresji, ponieważ nie zostały one tej agresji nauczone przez żadnego z właścicieli. Tak więc czemu ta cudowna husky miałaby być agresywna? Suczka o imieniu Lilo wykonała rzecz, świadczącą o jej ogromnym serduszku. Otoczyła ona ramieniem malutkiego kota, dzięki czemu urtaowała jego życie. Spójrzcie na te wzruszające zdjęcia!

foto: podaj.to

Tym malutkim kotkiem, który wtula się w suczkę jest Rosie. Maluszka znaleziono, gdy był prawie całkowiecie wyczerpany. Właściciel psa husky przygarnął Rosie, lecz nie liczył na to, że uda mu się przeżyć. Lecz wtem Lilo dowiodła o tym, że jej instynkt macierzyński jest już wyjątkowo mocno rozwinięty.

foto: podaj.to

Kotek mający zaledwie trzy tygodnie w ciągu pierwszych dni nie chciał nawet na krok odstąpić swej zastępczej mamusi i przez cały czas mocno się do niej tulił. Lilo nie miała nic przeciwko temu, wręcz odwrotnie! W pierwszym, krytycznym tygodniu w noce i dni, bez przerwy dyżurowała wygłodzoną oraz praktycznie umierającą kotką Rosie.

foto: podaj.to

Właściciele husky nie są w stanie tego prawidłowo wytłumaczyć, lecz jakimś cudem Rosie poczęła ssać Lilo… I dzięki temu, suczka stała się pełnowymiarową matką. Husky kwalifikowane są do psów z temperamentem i czasami ich postępowanie jest ciężkie do przeczucia, lecz nie w tej sytuacji! Lilo nie wykonała żadnego ruchu, który mógłby przestraszyć kotkę.

foto: podaj.to

Po kilku kolejnych dniach kotka Rosie miała już bardzo dużo siły. A wszystko dzięki miłości, którą podarowała jej suczka husky! „Dziewczynki” mocno się zakolegowały.

foto: podaj.to

Niekoniecznie jedynie Rosie dostała coś z tego powiązania. Lilo przedtem jeszcze nie posiadała swoich potomków, dodatkowo nie może mieć ich także w późniejszych latach. Rosie sprawia , że Lilo zapomina o smutku spowodowanym brakiem własnych dzieci oraz daje jej możliwość zaspokojenia instynktu macierzyńskiego.

foto: podaj.to

Są razem całkowicie szczęśliwą rodzinką. Dodatkowo mają nawet takie samo hobby - wspólnie spanie to ich nowy zwyczaj. Rosie obecnie ma 3 pół miesiąca, natomiast jej ulubione zajęcie to wspólne spacerky z jej nową mamą.

foto: podaj.to

Główne zdjęcie: podaj.to