Tylu różnych rankingów potrafią wymyślić media! Na przykład brytyjski tygodnik The Sun, opublikował niedawno ranking najpiękniejszych gwiazd z łysiną. Na pierwszym miejscu znalazł się przyszły brytyjski monarcha, książę William. Według przeprowadzonej analizy wyszukiwarki, przy jego nazwisku najczęściej pojawiały się słowa „przystojny” i „łysy”. Co ciekawe, wśród zwycięzców również znalazł się przystojniak Ryan Reynolds. Ciekawe dlaczego?

Vin Diesel

foto: lemurov.net

Zadebiutował w „Przebudzeniu” mając przepiękną czuprynę, ale nie został zauważony przez widzów i krytyków. Jednak po kilku latach brutalny i łysy Diesel został zauważony i doceniony. Sam aktor postanowił ogolić się na łyso, gdy jego włosy zaczęły się przerzedzać.

Bruce Willis

foto: lemurov.net

Aktor jest tak samo przystojny zarówno z włosami, jak i bez nich. Przestał walczyć o każdy włos, gdy zaczął łysieć. Znany aktor nie popełnił błędu, właśnie dzięki tej nowej „fryzurze” jest lubiany i pamiętany przez widzów.

Jason Statham

foto: lemurov.net

Aktor z pewnością nie czuje się źle z powodu wczesnego łysienia. Dobrze się czuje, występując publicznie z ogoloną głową. Jego „fryzura” to tylko hołd dla ekranowego wizerunku prawdziwego zawodowca.

Samuel L. Jackson

foto: lemurov.net

Samuel od dawna woli być bez włosów. Nie wiadomo, czy to łysienie, czy siwe włosy spowodowały u niego zmianę wyglądu. W tej chwili w Internecie można znaleźć sporo jego zdjęć w różnych nakryciach głowy.

Dwayne Johnson („The Rock”)

foto: lemurov.net

Pozbył się swoich pięknych włosów wiele lat temu. Była to decyzja spowodowana wygodą na ringu. Od tego czasu aktor rzadko był widywany w inny sposób niż z ogoloną głową.

Billy Zane

foto: lemurov.net

Przystojny aktor miał nawet pięknie uczesane włosy, jeśli przypomnieć go w „Titanicu”. W rzeczywistości - to była świetna peruka. Aktor ma ładne włosy, ale wcześnie pojawiły się u niego siwe włosy, które szczerze mówiąc go denerwowały. Odrzucił pomysł farbowania włosów i bez żalu pozbył się ich.

Woody Harrelson

foto: lemurov.net

Jego dawne zdjęcia z długimi włosami potrafią zaskoczyć każdego. Aktor z czasem zaczął łysieć i postanowił nie wyglądać jak drzewo w okresie jesiennym, tylko doprowadzić sytuację do logicznego zakończenia.

Patrick Stewart

foto: lemurov.net

W czasach jego młodości łysi mężczyźni nie byli uważane za urocze, więc młody aktor bardzo obawiał się, że zostanie odrzucony przez rówieśniczek. Dodatkowo w teatrze musiał zakładać peruki.

Mark Strong

foto: lemurov.net

Aktor był łysy już w wieku 20 lat, ale nie rozpaczał. Jest jednym z tych szczęśliwych ludzi, którzy nie mają problemu z powodu niepewności co do swojego wyglądu. Rzeczywiście, czy musi cierpieć?

Główne zdjęcie: lemurov.net