Heavenly Joy jest dziewczynką, która swoim wystąpieniem w amerykańskiej odmianie programu pod tytułem „Mam talent” podbiła serca ludzi dookoła świata. Nie mówimy tu tylko i wyłącznie o jej zjawiskowym głosie, lecz także o jej sposobie bycia oraz postawie. Jak na tak młodą osobę jest ona nieprawdopodobnie inteligentną a także świadomą swoich artystycznych posunięć dziewczynką.

Heavenly Joy przeżyła dopiero 5 wiosen. Wyszła ona na ogromną scenę programu "Mam talent" i skradła serca każdego z jurorów oraz z widowni obecnych na sali oraz przed telewizorami. Postanowiła ona zaśpiewać utwór z bardzo znanego filmu animowanego o tytule „Frozen”. Lecz nim rozpoczęła swój występ, udzieliła odpowiedzi na pytanie o tym, na co przekzałaby nagrodę pieniężną z programu, gdyby ją wygrała. Ta bardzo inteligentna pięciolatka odpowiedziała szczerze, iż chciałaby oddać pieniądze tym, którzy nie mają wystarczająco pieniędzy, aby kupić sobie odzież.

Gdy w następnym momencie rozpoczęła ona występ z utworem pod tytułem „In Summer”, jurorzy wyglądali na zachwyconych. Dziewczynka na scenie wygląda jak mała Shirley Temple, mała gwiazda amerykańskiego kina, natomiast jeśli mowa o występ z tym utworem skojarzyć ją można się z mniejszym Michaelem Jacksonem. W swoim wystąpieniu połączyła ona śpiew aktorski, gestykulację oraz stepowanie. Jej niezwykła oryginalność bez najmniejszego dylematu sprawiła, że udało jej się przejść do następnego etapu.

Występ małej Heavenly możecie obejrzeć poniżej:

Source: youtube.com

Jak wszyscy się później dowiedzieli, muzyka jest już w genach dziewczynki, ponieważ jej tatą jest Rodney Jerkins, nazywany także Darkchild, producent muzyczny oraz zdobywca dwóch nagród Grammy. Opublikował on pośmiertną płytę Michaela Jacksona pod tytułem „Xscape”. Jej mama to Joy Enriquez, znana piosenkarka.

foto: fakt

Córeczka muzyków Rodney Jerkinsa tudzież Joy Enriquez sprawiła, że jej występem zachwycony był dosłownie każdy.

foto: fakt

Heavenly Joy to wyjątkowo utalentowane dziecko.

foto: fakt

Heavenly podczas występu wogóle się nie stresowała, ponieważ wie, że scena to miejsce dla niej.

Główne zdjęcie:  fakt.pl