W dobie dbania o środowisko i czystość, warto wypróbować ten sposób. Nic cię to nie kosztuje, bo herbatę w domu ma dosłownie każdy. Ten trik pomoże ci odświeżyć toaletę i usunąć kamień.

Zazwyczaj skupiamy się jedynie na walorach smakowych herbaty. Odmian jest bardzo dużo i wybieramy te, które nam smakują najbardziej. Jednak herbata ma też właściwości, o których zapewne nigdy nie słyszałeś. Torebka po zaparzonej herbacie świetnie sprawdzi się w usuwaniu osadu i plam w toalecie.

Warto nazbierać kilka zużytych torebek. To proste – po codziennej herbacie, nie wyrzucaj ich, tylko odłóż na potem. Następnie po prostu wrzuć je do muszli i pożegnaj się z brzydkim osadem.

Ostrożnie! Jeśli jesteś miłośnikiem herbaty, to doskonale wiesz, że sama potrafi zostawiać osad, kiedy zostawimy ja na dłuższy czas. Dlatego nie zostawiaj jej w muszli zbyt długo. Wystarczy 15-10 minut, aby pozbyć się zanieczyszczeń.

Ten sposób nie sprawdzi się, gdy masz wąskie rury lub problemy z zapychającą się toaletą. Bądź uważny! Możesz skorzystać także z innych naszych trików.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl