Okazało się, że mama Sharon Stone w wieku 86 lat to wciąż piękna kobieta! Świadczy o tym nowe zdjęcie Dorothy Stone, które niedawno pojawiło się na blogu jej córki. Fani aktorki nie mogli się powstrzymać i zostawili kilkaset komplementów pod adresem mamy gwiazdy.

View this post on Instagram

Gorgeous Mom At 86

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Cudowna mama”, „Nic dziwnego, że jesteś taka piękna, Sharon”, „Stąd masz takie dobre geny”, „Czy ona naprawdę ma 86 lat? Niesamowite! " - subskrybenci piszą w komentarzach pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Mom up and at it

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Użytkownicy zauważyli również, że mama artystki ubiera się świetnie jak na swój wiek, nosi dodatki i nadal nakłada makijaż. Nic więc dziwnego, że sama Sharon, po przekroczeniu granicy 60 lat, nadal dba o siebie.

60 lat to nowe 40

Gwiazda „Basic Instinct” jest często oskarżana o używanie eliksiru młodości, jak inaczej wytłumaczyć jej niesamowity wygląd? Aktorka nadal występuje w filmach, pozuje na okładkach magazynów i nie boi się odważnych strojów.

foto: vazhnoznat.com

W maju 2019 roku Sharon Stone wystąpiła topless w portugalskim Vogue. Publiczność pozytywnie zareagowała na tak odważną decyzję. Lata praktycznie nie wpłynęły na wygląd aktorki dzięki regularnym treningom i odpowiedniemu odżywianiu.

foto: vazhnoznat.com

W listopadzie tego samego roku magazyn GO przyznał artystce nagrodę „Kobiety Roku”. Wyrażając wdzięczność, gwiazda powtórzyła tę samą scenę z „Basic Instinct”, która uczyniła ją sławną. Publiczność była zachwycona tym, co zobaczyła!

foto: vazhnoznat.com

Sharon Stone jest wspaniałym przykładem dla wielu kobiet, które przestały wierzyć w siebie. W końcu aktorka przeszła wiele zakrętów życiowych, które prawie ją złamały. Nieudane małżeństwa, nieudane próby zajścia w ciążę, udar w wieku 43 lat i 7 lat rekonwalescencji.

foto: vazhnoznat.com

Wszyscy jej przyjaciele odwrócili się od niej, adoptowane dzieci zostały zabrane przez opiekę społeczną, nie miała pieniędzy. Ale Sharon Stone jest prawdziwą bojowniczką i poradziła sobie ze wszystkimi trudnościami. Udało jej się odzyskać dzieci, uratować karierę i ogólnie poprawić swoje życie.

foto: vazhnoznat.com

Nic więc dziwnego, że 86-letnia mama Sharon Stone wciąż ma ducha walki. Najwyraźniej jest to rodzinne. Pozostaje tylko życzyć tym uroczym kobietom zdrowia i sukcesu.

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com