Tak, oni naprawdę byli razem: ktoś ukrywał swój związek, o jakichś nieznanych gwiezdnych romansach dawno zapomnieliśmy i wspomnieliśmy ze zdziwieniem.

Tom Cruise i Cher

foto: google

Cher skomentowała swój sekretny romans z aktorem zaledwie kilka lat temu: piosenkarka oceniła swoich najlepszych kochanków, na czele listy stanął Cruz. Para miała krótki, ale pełen pasji romans w latach 80. – zanim Cruz stał się popularny.

Sarah Jessica Parker i Robert Downey Jr.

foto: google

Aktorzy byli razem przez ponad 30 lat temu: Robert Downey Jr. i Sarah Jessica Parker poznali się na planie filmu Pierworodny z 1984 roku. Parker była nastawiona poważnie, ale Downey Jr. interesowały w tym czasie jedynie imprezy, alkohol i narkotyki. Para rozpadła się w 1991 roku z inicjatywy aktorki.

Nicolas Cage i Sarah Jessica Parker

foto: google

Innym niespodziewanym chłopakiem Sarah Jessiki był aktor Nicolas Cage, jej partner w filmie Miesiąc miodowy Las Vegas. W ramionach Cage’a Parker znalazła ukojenie po zerwaniu z Downey Jr. w 1991 roku.

Sandra Bullock i Ben Affleck

foto: google

Na planie komedii romantycznej Podróż poślubna w 1998 roku moc wspólnych scen miłosnych połączyła Afflecka ze starszą o osiem lat aktorką Sandrą Bullock. Prawda, kilka miesięcy później Sandra oznajmiła swojemu chłopakowi, że jest… za nudny!

Leonardo DiCaprio i Naomi Campbell

foto: google

Tak, w „osobistej agencji modelowej” DiCaprio jest też „czarna pantera”. Leo i Naomi byli razem w 1995 roku.

Channing Tatum i Amanda Bynes

foto: google

Krótko przed spotkaniem ze swoją przyszłą byłą żoną Jenną, Tatum spotykał się z partnerką z filmu Ona to on Amandą Bynes.

Olivier Martinez i Rosie Huntington-Whiteley

foto: google

foto: google

Były mąż Halle Berry w 2009 roku spotkał się z obecną partnerką Jasona Stathama. Rok później modelka Rosie Huntington-Whiteley spotkała jednak mężczyznę swoich marzeń, z którym jest razem od ponad 10 lat.

Uma Thurman i Gary Oldman

foto: google

A oni byli nawet małżeństwem! Dla Umy było to pierwsze małżeństwo, a Gary ożenił się po raz drugi. Małżeństwo trwało od 1990 do 1992 roku, ale rozpadło się z powodu uzależnienia od alkoholu Oldmana.

Jessica Alba i Mark Wahlberg

foto: google

foto: google

Aktorzy nie spotkali się długo w 2003 roku, ale obaj wolą nie komentować tego romansu.

Daniel Craig i Kate Moss

foto: google

Moss ma na swoim koncie wiele wielkich nazwisk: Billy Zane, Jack Nicholson, a nawet Courtney Love (jednak tylko Courtney mówi o romansie z modelką). Wśród ukochanych Kate był agent 007 Daniel Craig - para spotykała się w 2004 roku.

Fergie i Justin Timberlake

foto: google

Czy jesteś zaskoczony? Ale artyści nie zaprzeczają ich romansowi z 1996 roku. Pomimo tego, że 23-letnia Fergie zakochała się… w 16-letnim chłopcu! Przyjaciele śmiali się wtedy z artystki - kto wiedział, że romans młodego piosenkarza i aspirującej piosenkarki z nieznanego zespołu Wild Orchid przejdzie do historii show-biznesu.

Główne zdjęcie: google.com