Kukurydza to bardzo zdrowy produkt, który może zastąpić pełny posiłek. Kukurydzę możesz przygotować w sposób tradycyjny. Ale po co marnować czas i energię, jeśli istnieje alternatywny sposób? Spróbuj przygotować kukurydzę zaledwie w 3 minuty! Obejrzyj filmik i zobacz jak chłopakowi udaje się to zrobić.
Wystarczy tylko włączyć kuchenkę mikrofalową. Zobacz, jak szybko przygotować pyszne danie! Myślę, że jest to przepis na przygotowanie kukurydzy w którego zawsze będę korzystał…

Jak szybko przygotować kukurydzę


Source: youtube.com

Pomysłowy facet, który miał dość czekania na to, aż kukurydza się ugotuje, wymyślił coś lepszego. Kukurydza razem ze skórką gotuje się w kuchence mikrofalowej przez kilka minut. Jest to krótki czas, więc zupełnie trudno go porównać do czasu, potrzebnego na przygotowanie tego zboża w sposób tradycyjny. Nie trzeba czekać, aż zagotuje się woda, nie trzeba również tracić czasu na mycie garnka.

Wystarczy po prostu położyć kukurydzę na talerzu i włożyć do kuchenki mikrofalowej. Po 3 minutach będzie gotowa, aby podawac ją do stołu. Ziarna będą bardzo soczyste, ponieważ kukurydza przygotowana tą metodą jest zachowana w nienaruszonym stanie. Wyjątkowo skuteczny sposób!

Udostępnij swoim znajomym ten szybki i bardzo wygodny przepis na przygotowanie kukurydzy. Ten sposób z pewnością zachwyci każdego!