Czasem zdarza się coś niesamowitego! Niekiedy nawet sobie nie wyobrażasz, że istnieje szansa na przygotowanie wyjątkowego dania ze zwykłych produktów… Tak się dzieje aż do momentu, gdy ktoś odważny decyduje się na eksperymentowanie!

Po obejrzeniu pewnego filmika na YouTube rzeczywiście przekonałam się, że przygotowanie pysznego deseru z kawy rozpuszczalnej jest naprawdę możliwe... W końcu nie koniecznie jest zaopatrzenie się o żadne inne składniki oprócz wody, cukru i kawy rozpuszczalnej! Czas przygotowania tego wyjątkowego deseruwy – to około 5 minut.

foto: google

Składniki potrzebne do przygotowania deseru:

Napiszę ilość składników na 1 porcję, chociaż akurat ja przygotowałam trzy. Więc miałam wystarczająco dużo tego pysznego deseru.

  • Kawa rozpuszczalna — 1 łyżeczka
  • Cukier — 1,5 łyżki
  • Woda o temperaturze pokojowej — 2 łyżki

W zasadzie wyliczyłam wszystkie składniki potrzebne do przygotowania tej pychotki... Należy jednak użyć miksera.

foto: google

Do głębokiej miski wsypujemy cukier, następnie dodajemy kawę rozpuszczalną (dowolną, którą preferujesz), a zatem wlewamy wodę.

foto: google

Teraz jesteśmy uzbrojone w mikser, więc zaczynamy ubijanie wszystkich trzech składników. Najpierw zaczynamy miksowanie od niskich prędkości i stopniowo zwiększamy prędkość. Po 3-4 minutach zostaniesz świadkiem tego, jak zwykła kawa zamieni się w wyjątkowy krem kawowy! Jest to naprawdę cudownie!

foto: google

Dalej zapytasz mnie: Co mam robić z kremem, który otrzymałam? Tak, rzeczywiście samo spożywanie kremu kawowego nie bardzo smakuje, bowiem okazuje się dość słodki z intensywnym aromatem kawy. Jednak po dodaniu do niego z posiekanymi herbatnikami, wtedy okazuje się naprawdę pyszny. Możemy również zrobić kawę latte. Spróbuj, naprawdę warto przygotować! Życzymy wszystkim smacznego!

foto: google

Główne zdjęcie: google.com