Jakże często obiecujemy sobie nigdy więcej nie pomagać osobie, która w odpowiedzi na nasze dobro zareagowała negatywnie, skrytykowała, a co gorsza, odpowiedziała zdradą.

Wiele osób w obliczu takiej niesprawiedliwości stara się nie spieszyć z pomocą i nie przejmować inicjatywę w trudnych sytuacjach.

Jednak istnieją też inni ludzie, którzy mimo wszystko znowu spieszą się z pomocą, nawet jeśli w zamian otrzymują zdradę. Czyste serce, szczere intencje nie pozwalają im odpowiadać złem za zło, zdradą za zdradę.

W sercach ludzi zdradzonych w odpowiedzi na dobroć nie ma miejsca na zemstę i negatywność. Trafiają w tę samą pułapkę, jednak ich serce nie staje się twardsze i obojętne do cudzego nieszczęścia.

Nie wszystkie znaki zodiaku są w stanie zapomnieć swoje urazy, nadepnąć na gardło swojej dumy i ponownie pędzić, by czynić dobro tam, gdzie ktoś ich już zdradził i nie raz.

Tylko przedstawiciele pewnych znaków zodiaku nie wpuszczają nienawiści do swoich serc i nie żywią urazy przez całe życie. W czasie, gdy złość i gniew zjadają mściwych ludzi od wewnątrz, znowu inni spieszą się, by czynić dobro i zapominają o zdradzie.

Byk odnosi się do ludzi, którzy nie będą osądzać, plotkować ani kpić z otaczających. Ludzie na ogół sami przyciągają się do przedstawicieli znaku zodiaku.

Jednak wśród ludzi, którzy chcą wykorzystać ich dobroć, są łajdaki. Byk natomiast jest bardzo cierpliwy i delikatny.

Nawet w obliczu jawnej arogancji ludzie spod tego znaku zrobią wszystko, co obiecali. I nie będą za każdym razem przypominać komuś o swoich dobrych uczynkach i żądać czegoś w zamian.

Raki ukrywają swoje emocje przed nieznajomymi. A wszystko dlatego, że wiedzą, jak ciężko jest, gdy bliscy ludzie ich zdradzają.

Przedstawiciele tego znaku są często wykorzystywani, gdy ktoś chce porozmawiać o swoich problemach. Ludzie wiedzą, że informacje te nie pójdą dalej.

Raki wiedzą, jak słuchać i współczuć. Przedstawiciele tego znaku pomogą każdemu, kto się do nich zwraca. Nawet jeśli ten ktoś zdradził ich w przeszłości.

Wagi kochają równowagę i harmonię we wszystkim – w życiu codziennym i w relacjach międzyludzkich. Nie będą tylko kiwać głową i udawać współczucie, jeśli inna osoba potrzebuje prawdziwej pomocy.

Przedstawiciele tego znaku odnajdą w sobie siłę i pomogą nawet osobie, która kiedyś ich zdradziła.

Po prostu Wadze łatwiej jest zrobić dobro wrogowi i pozostać w harmonii ze sobą, niż gromadzić urazę i ból w sercu, zaburzając tym samym swoją równowagę energetyczną.

Ryby sprawiają wrażenie osób nieufnych i sceptycznych. Jednak tylko na pierwszy rzut oka.

Ludzie, którzy są blisko przedstawicielom tego znaku, wiedzą, jakie delikatne i wrażliwe serce mają Ryby. Są sentymentalni i współczują wszystkim.

Ryby mają wymówkę nawet dla najgorszej osoby.

Przedstawiciele tego znaku są często wykorzystywani przez różnego rodzaju negatywne osobowości do egoistycznych celów. Jednak nawet boleśnie uderzając w zdradę, Ryby nie przestają przynosić światu mnóstwo dobroci i współczucia.

Główne zdjęcie: google.com