Wszyscy ludzie mają taką cechę charakteru, którą zazwyczaj próbują ukryć przed światłem dziennym. Przybierają oni pozę, aby nie ujawnić jakiejść swojej cechy. Jakie są twoje sekrety? A jakie są sekrety twojego ukochanego?

Baran

Osoby spod znaku Baran na ogół są osobami niezwykle energicznymi oraz żywiołowymi. Czasami wydają się być lekko pyszałkowate, krzykliwe, a także zbytnio pewne siebie. Nie wszyscy wiedzą, iż zazwyczaj zakładają oni po prostu maskę. Prawdziwe Barany są wrażliwe, romantyczne oraz mają dużo kompleksów. Boją się ujawnienia swojej słabej strony, toteż często udają. Prawdziwym wsparciem oraz dowartościowaniem można zamienić Barany w całkowicie inne osoby. Są gotowe, żeby poświęcić wszystko dla najbliższych im osób.

Byk

Osoby spod znaku Byk dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż najlepsza w życiu jest wiara w samych siebie. Same orientują się, co jest dla nich najlepsze. Wolałyby otwarcie na inne osoby oraz zaufanie im, jednakże są przeświadczone o tym, iż prędzej czy później zostaną zawiedzione. Toteż zazwyczaj doskwiera im wyobcowanie. Niespecjalnie chętne są do przyjmowania rad. Uważają, że one wiedzą lepiej i nieczęsto ktoś portafi zmienić ich pogląd. Są osobami niezwykle upartymi. Dzieje się tak tylko dlatego, że są pewne, że nie mogą nikomu zaufać. Jednakże bardzo potrzebna jest im miłość.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźnięta przez calutkie życie mają pewną rozterkę. Na jakimkolwiek etapie swojego życia są, ciągle wydaje im się, że inne miejsce byłoby dla nich lepsze, ciekawsze oraz zabawniejsze. Marzy im się spokojny, stabilny dom, lecz w tym samym czasie cały czas chcą zwiedzać świat. Toteż gdy są w jakiejś relacji cały czas się frustrują oraz wywierają na partnerach przesadny nacisk. Doświadczą także wahań samopoczucia.

Rak

Osoby spod znaku Rak co i rusz używają na innych techniki powodowania odczucia winy. Na przekór złudzeniom są to świetni manipulatorzy. Nawet jeżeli to one są winne, i tak umiejętnie zmanipulują kogoś, żeby ich jeleń myślał, że zrobił coś źle. Dodatkowo czynią to z nieziemską gracją. Są osobami rozczulającymi oraz uroczymi. Wyjątkowo zdarzy się, że ujawnią, że są czemuś winne. Głeboko wierzą w to, że to właśnie oni mają rację.

Lew

Osoby spod znaku Lew cały czas udają, że są prawdziwymi gwiazdami. Zazwyczaj są pyszałkowate, szlachetne oraz wypracowane. Nikt nigdy nie podejrzewa, że mogą one nosić tylko maskę. Lwy są osobami niepewnymi, wrażliwymi oraz niezwykle krytycznymi względem swojej osoby. Dobrze wiedzą, jakie są ich minusy i ochoczo ukrywają się przed inymi osobami. Toteż co i rusz uważają się za fałszywców, conawet mocniej sprawia, że są przygnębione. Bardzo często zganiają winę na siebie.

Panna

Osoby spod znaku Panna bardzo chcą naprawiać oraz uporządkować świat. Zauważają, że świat jest bardzo zły oraz niesprawiedliwy i za wszelką cenę chcą to zmienić. Są osobami niezwykle obowiązkowymi, a wszelkie indywidualne powinności starają się zawsze kończyć. Wygląda to tak, jakby leżało to w ich wnętrzu. Nic podobnego! Panny bardzo pragną zrzucić ze swoich pleców losy naszego świata. Uwielbiają swoboda oraz wymagają sielanki.

Waga

Osoby spod znaku Waga istnieją dla miłości. Są osobami delikatnymi, subtelnymi, uroczymi oraz uprzejmymi. Pytanie brzmi, czy jest to ich autentyczną naturą? Wagi głeboko wierzą w uczucie do ukochanego, do innych osób oraz do świata. Są osobami altruistycznymi, lubiącymi pomagać. Jednakże czasami ich zamiary nie są takie oczywiste. Wyobrażają sobie siebie jako bohaterów filmu, iż za to co robią otrzymają jakąś fantastyczną nagrodę. Toteż czasami wkładają całą swoją duszę w coś, co na to nie zasługuje.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpion są osobami tajemniczymi, zamkniętymi w sobie oraz wycofanymi. Wydaje się, jakby żyli jakoś z boku, nie chcą się za bardzo angażować. Czy jest to ich prawdziwą naturą? Niekoniecznie. Skorpiony są wspaniałym materiałem na przyjaciela i nigdy nie przestają kochać. Najbliższe osoby bardzo wiele od nich dostają, lecz niesty często dostają one w zamian złamane serce oraz cierpienie. Czasami są tak przerażone porażką, że wolą pozostać z boku.

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelec są osobami żywiołowymi, wesołymi oraz energicznymi. Na ogół są osobami niezwykle zmysłowymi i żyją z flirtu. Wydaje się, że doświadczają wszystkiego z lekkością, że nie dotyczą ich żadne problemy. Jednakże nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż szarpią nimi spore napięcia indywidualne. Mają potrzebę fascynowania seksapilem, a z drugiej strony w psychice są aseksualni. Pragnienie bawienia się sprzecza się z byciem świętym. Zachowawczość sprzecza się z pragnieniem bycia na czasie.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożec w pierwszej chwili wydają się być osobami zdystansowanymi, chłodnymi oraz trzeźwo myślącymi. Wydaje się, że są azylem logiki oraz poukładania. Nic z tych rzeczy! Koziorożce tłumią w sobie silne emocje oraz nerwy. Miłość potrzebna jest im jak tlen i ciągle jej poszukują. Są osobami niezwykle spontanicznymi, a podejmując decyzje nie rzadko słuchają głosu serca. Przeżywają niejednostajne humory i często śmieją się lub płaczą same z siebie.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnik najbardziej pragną w życiu wolności. Ich umysł jest nieograniczony. Nie istnieją dla nich bariery bądź szufladki. Są osobami niezwykle oryginalnymi oraz wyróżniającymi się z tłumu. Czemu tak się dzieje? Wodniki często rozczarowują ludzie. Zauważają dużo zła, tępoty oraz absurdalnych zachowań. Nie chcą być jako takie uważają, więc czują stałą potrzebę udawadniania, że są inne niż cała reszta.

Ryby

Osoby spod znaku Ryby na pierwszy rzut oka wyglądaja jak osoby życjące z głową w obłokach. Zazwyczaj na świat patrzą w lekko przymglony oraz rozmarzony sposób. Inni ludzie uważają, że są one z jakiegoś innego świata i, że nie pasują do ludzi. Jednakże nie jest to w zupełności prawdą. Ryby znają innych ludzi o wiel lepiej niż pozostałe znaki. Są osobami niezwykle empatycznymi, natomiast uczucia innych bardzo często wpływają na ich własne samopoczucie. Nie rzadko zdraza się, że nie potrafią radzić sobie z cierpieniem egzystencji. Toteż Ryby degustują używki, aby o tym zapomnieć.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl